NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Posterunek na Greenpoincie zachęca: Zarejestrujcie swoje rowery i elektronikę

Posterunek na Greenpoincie zachęca: Zarejestrujcie swoje rowery i elektronikę

14.11.2014, godz. 22:57
Posterunek na Greenpoincie
foto:

Lepiej nie kusić losu... O tym, że złodzieje upatrzyli sobie w ostatnim czasie Greenpoint, pisaliśmy nie jeden raz. Dlatego też warto zabezpieczyć swoją własność. Apeluje o to kapitan Stefan Komar z greenpoinckiego posterunku.

Kapitan zachęca mieszkańców polskiej dzielnicy do zarejestrowania swoich rowerów oraz sprzętu elektronicznego. Jak mówi, co prawda nie chroni to naszej własności przed kradzieżą, ale jeżeli już do niej dojdzie to łatwiej „namierzyć” daną rzecz a sam złodziej może mieć kłopot ze sprzedaniem skradzionych towarów.

Takiej rejestracji będzie można dokonać za darmo już w najbliższą niedzielę, 16 listopada. greenpoincki posterunek, wspólnie z firmą Lion Cage, zorganizował akcję, podczas której – w ramach NYPD's ID Program – będzie można nie tylko zarejestrować dwukołowce, iPhony, iPady czy inne elektroniczne gadżety, ale dodatkowo zniszczyć ważne – a już niepotrzebne – dokumenty z naszymi danymi personalnymi a także twarde dyski których już nie potrzebujemy. Tego wszystkiego będzie można dokonać od godziny 10 am do 1 pm na rogu Bedford Avenue i North 12 Street (tuż obok boiska).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: