NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Porzuca telewizję dla pracy w policji

Porzuca telewizję dla pracy w policji

27.12.2013, godz. 19:20
NYPD, NYC
foto:

John Miller – gwiazda telewizji CBS, wieloletni dziennikarz współprowadzący takie programy jak „CBS This Morning” oraz „60 Minutes” – porzuca karierę w mediach... Powraca bowiem do pracy ze swoim były szefem, obecnie komisarzem NYPD, Billem Brattonem.

Jak się nieoficjalnie mówi, Miller ma objąć wysokie stanowisko w wydziale do walki z przestępczością i terroryzmem oraz wydziale wywiadowczym. Fox News przypomina, że dla odchodzącego dziennikarza praca w administracji nie jest czymś nowym albo nieznanym. Miller był bowiem jednym z zastępców burmistrza Giulianiego i rzecznikiem jego biura. Odszedł jednak w 1995 roku z powodu konfliktów, do jakich doszło wówczas wewnątrz administracji.
Następnie Miller współpracował z Brattonem w Los Angeles. Ten pierwszy był szefem miejskiego wydziału do walki z terroryzmem, a drugi był szefem policji. Teraz obaj będą pracować ponownie – tym razem w jednym miejscu – w Departamencie Nowojorskiej Policji. Przypomnijmy, że Bill Bratton został mianowany przez nowo wybranego burmistrza – Billa de Blasio – na szefa NYPD.
Jak się nieoficjalnie mówi, Miller ma objąć wysokie stanowisko w wydziale do walki z przestępczością i terroryzmem oraz wydziale wywiadowczym. Fox News przypomina, że dla odchodzącego dziennikarza praca w administracji nie jest czymś nowym albo nieznanym. Miller był bowiem jednym z zastępców burmistrza Giulianiego i rzecznikiem jego biura. Odszedł jednak w 1995 roku z powodu konfliktów, do jakich doszło wówczas wewnątrz administracji. Następnie Miller współpracował z Brattonem w Los Angeles. Ten pierwszy był szefem miejskiego wydziału do walki z terroryzmem, a drugi był szefem policji. Teraz obaj będą pracować ponownie – tym razem w jednym miejscu – w Departamencie Nowojorskiej Policji. Przypomnijmy, że Bill Bratton został mianowany przez nowo wybranego burmistrza – Billa de Blasio – na szefa NYPD.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: