NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Porwanie dziecka na Brooklynie?

Porwanie dziecka na Brooklynie?

27.12.2013, godz. 02:00
Porwanie dziecka na Brooklynie
foto:

Policja na Brooklynie prowadzi śledztwo w sprawie niepokojącego zdarzenia, które – jak twierdzi – może sugerować, że doszło tam do uprowadzenia nieletniego chłopca. Jedna z kamer monitoringu na Bay Ridge zarejestrowała przerażającą scenę: dziecko zamykane jest w bagażniku, po czym kierowca odjeżdża w siną dal!

Jak poinformowała policja, podejrzane sceny rozegrały się na Marine Avenue, niedaleko Fort Hamilton Parkway. Jedna z kamer zarejestrowała jak zatrzymuje się tam nissan altima i widać, że kierowca otwiera jego bagażnik...

Po chwili otwierają się drzwi od strony pasażera i wysiada z nich chłopiec, którego wiek policja oszacowała na 10-15 lat. Następnie biegnie do bagażnika i wchodzi do niego. Tuż za nim pojawia się niezidentyfikowany kierowca, który zatrzaskuje klapę i odjeżdża.

Jak podaje „Daily News” policja stara się w tej chwili ustalić, do kogo należy auto i przegląda inne filmy zarejestrowane przez kamery monitoringu niedaleko miejsca zdarzenia. Dodaje, że choć na razie na razie nie otrzymano oficjalnego zgłoszenia o zaginięciu, sprawa traktowana jest bardzo poważnie i nie wyklucza się porwania.Funkcjonariusze przyznają, że w przeszłości już mieli do czynienia z podobnymi przypadkami, które okazały się głupimi żartami, jednak w tamte nie byli zaangażowani nieletni.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: