NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Pomóż maluchom z wadami serca

Pomóż maluchom z wadami serca

17.04.2015, godz. 23:49
Polish Gift of Life, Martyna Florczak, polonia,
foto:

Już w najbliższą niedzielę w niezwykłym Knockdown Center przy 52 – 19 Flushing Ave na Maspeth odbędzie się charytatywny festyn dla dzieci „Wielkie Serca” organizowany przez Polish Gift of Life. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc polskim dzieciom z wadami serca zagrażającymi ich życiu.

Impreza ma szczytny cel, a jej program bogaty jest w wydarzenia muzyczne i artystyczne. W trakcie festynu wystąpi między innymi znana śpiewaczka Ewa Lewandowska, zatańczą wychowankowie Martha's Dance Center, odbędzie się koncert zespołu Top Secret, a obecnych bawić będzie również dj Arthur. Swoje umiejętności zaprezentują także uczniowie Sylwester Gaweł Judo Club.
Organizatorzy przygotowali dla dzieci szereg atrakcji, takich jak między innymi: dmuchany tor przeszkód ze zjeżdżalnią, bouncy castle, malowanie twarzy, tatuaże, stoisko Arts and crafts, wizyta księżniczki Elsy, Spidermana, stoisko „Wymień się książką”, stoisko z pluszakami do nabycia za okazyjna cenę jednego dolara, a  także stoisko z Child Safety ID, gdzie można wyrobić za darmo kartę identyfikacyjna dla dziecka. Poza tym na miejscu będzie stoisko fotografa, gdzie za 5 dolarów będzie można wykonać portret dziecka lub rodziny.
W trakcie festynu z pewnością nie będą się nudzić również i dorośli. Odbędzie się aukcja wartościowych przedmiotów, a na miejscu będzie można kupić między innymi ręcznie wykonaną biżuterię, monety i znaczki m.in. ze Św. Janem Pawłem II, wypieki z North Side Bakery i z piekarni Syrena. Na wszystkich czekać będzie również pyszne, domowe jedzenie, plus ulubione przez maluchów popcorn i wata cukrowa. Dla najmłodszych przewidziano także zabawy i konkursy, między innymi konkurs malowania kredą.
Sponsorem medialnym imprezy, która potrwa w godz. 1 – 5 PM jest również Super Express. Wejście na imprezę kosztuje 5 dol. od dziecka. Dorośli wchodzą za darmo.
Polish Gift Of Life, Inc. jest organizacją non profit o 37-letniej tradycji. Współorganizatorem imprezy jest grupa Polish Parents Pomagają. Knockdown Center usytuowane jest w budynku o ponad 100-letniej historii. Pierwotnie mieściła się w nim huta szkła.
M.Ż

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: