NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Pomogą Polakom z amnestią Obamy

Pomogą Polakom z amnestią Obamy

19.01.2015, godz. 04:36
U.S. Immigration and Customs Enforcements, usa, imigracja,
foto:

Jeśli masz nieuregulowany status emigracyjny i chcesz skorzystać z amnestii Obamy, nie możesz tego przegapić. Już w najbliższą środę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polonii, Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku oraz Centrum Polsko-Słowiańskie zapraszają na bezpłatne spotkanie z polskojęzycznymi adwokatami.

Polscy adwokaci wyjaśnią, na czym polega dekret imigracyjny prezydenta Baracka Obamy i kto z niego może skorzystać. Odpowiadać na skomplikowane pytania Polonii będą adwokacji, którzy, na co dzień zajmują się sprawami imigracyjnymi. Do dyspozycji uczestników spotkania będzie mec. Joanna Nowokuński i mec. Jerzy Sokół.

Polscy adwokacji w fachowy sposób wyjaśnią wszystkie wątpliwości dotyczące dekretu Baracka Obamy. Przypomnijmy - jeśli jesteś w Ameryce dłużej niż pięć lat, jeśli masz dzieci, które są amerykańskimi obywatelami bądź rezydentami, jeśli się zarejestrujesz, zostanie sprawdzona twoja przeszłość kryminalna, masz zapłacone podatki i należności – będziesz mógł wystąpić o pobyt tymczasowy, bez strachu przed deportacją.

Spotkanie odbędzie się w środę, 21 stycznia 2015 r., w godz. 18:00 – 21:00 w  Centrum Polsko – Słowiańskim, 179 Java Street, Brooklyn, NY 11222. Wstęp bezpłatny.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: