NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Polskie gwiazdy w amerykańskim Super Expressie

Polskie gwiazdy w amerykańskim Super Expressie

02.08.2013, godz. 03:30
JWP
foto:

JWP to skrót od Jaśnie Wielmożni Panowie. Już w najbliższą sobotę pokażą na Manhattanie, na co stać polski hip-hop. Jednak zanim wystąpią przed szeroką publicznością, odwiedzili redakcję "Super Expressu".

Grupa JWP pochodząca z Warszawy założona w 1996 roku. W jej skład wchodzą czterej raperzy: Ero, Kosi, Doni i Foster oraz producent Kuba O. Pierwszy manhattański popis dali na naszym redakcyjnym tarasie widokowym.

- Cieszę się, że możemy występować dla Polonii w Nowym Jorku. Tym bardziej że to właśnie tu narodził się hip-hop - mówi Ero. - Podczas amerykańsko-kanadyjskiej trasy planujemy nagrać dwa teledyski do swoich najnowszych utworów. Będzie nam towarzyszyła ekipa filmowa, która równocześnie będzie realizowała zdjęcia do powstającego w Nowym Jorku filmu dokumentalnego "Breaking Borders" - dodał Ero.

Dzięki tekstom ze znaczącym przekazem i własnemu brzmieniu grupa JWP posiada rosnącą z roku na rok grupę wiernych fanów w całej Polsce. Każdy nowo nagrany utwór czy teledysk przynosi sukcesy, a ich pierwszy oficjalny album LP "Numer Jeden Wróg Publiczny" uznany został w plebiscycie portalu Hip-Hop.pl za jeden z trzech najbardziej oczekiwanych albumów 2007 roku.

Muzycy z JWP byli zauroczeni widokiem z naszego tarasu. Stąd też zapraszają Czytelników na swój sobotni koncert.

- Nie będziecie żałować, przekażemy wam moc hiphopowej energii - kończy Ero.

Więcej informacji na temat koncertów na stronie www.gramx.com

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: