NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Polska Królowa Zimy odwiedzi New Jersey

Polska Królowa Zimy odwiedzi New Jersey

24.04.2015, godz. 21:43
Justyna Kowalczyk gwiazdą Polonia 5K Run 2015!
foto:

Justyna Kowalczyk w Polsko - Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej. Fani sportu takiej okazji nie mogą przegapić. Już w najbliższą sobotę Polonia będzie mogła osobiście poznać Justynę Kowalczyk. Polska multimedalistka olimpijska, mistrzyni świata i jedna z najbardziej znanych biegaczek narciarskich w historii tej dyscypliny odwiedzi siedziby PSFCU na Greenpoincie i w New Jersey.

Justyna Kowalczyk przylatuje do Stanów, by udział w biegu ulicznym Polonia 5K Run, który odbędzie się już w niedzielę 26 kwietnia 2015 roku w Wallington.
- 2.5-kilometrowa trasa prowadzić będzie z okolic Samuel Nelkin County Park w kierunku malowniczo położonej nad miastem Mount Pleasant Ave. z której podziwiać będzie można jej piękną okolicę – mówi współorganizator biegu, Andrzej Krygowski prezes Polish American Sports Association .
Zanim jednak Justyna Kowalczyk ziemni narty na buty do biegania spotka się z Polonią w siedzibach największej polonijnej organizacji finansowej działającej na wschodnim wybrzeżu. W piątek będzie do dyspozycji członków PSFUK w godz. 16  - 18 w lokalu PSFCU przy 100 McGuinness Blvd, Brooklyn, NY 11222. Natomiast w sobotę 25 kwietnia  spotka się z mieszkańcami New Jersey w godz. 12  – 14 przy 990 Clifton Avenue, Clifton, NJ 07013.
Ty też możesz wziąć udział biegu razem z Justyną Kowalczyk. Aby wziąć w nim udział trzeba się wcześniej zarejestrować i otrzymać numer startowy. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej www.pasaus.org. Głównym sponsorem imprezy jest Polsko Słowiańska Unia Kredytowa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: