NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Polonijna publiczność zachwycona „Klimakterium 2”. Sztuka nie tylko dla pań. „Klimakterium 2 ...czyli menopauzy szał” rozbawiło widzów do łez...

Polonijna publiczność zachwycona „Klimakterium 2”. Sztuka nie tylko dla pań. „Klimakterium 2 ...czyli menopauzy szał” rozbawiło widzów do łez...

03.03.2014, godz. 19:02
Klimakterium, NYC, Polonia,
foto:

W niedzielę wieczorem dolny Manhattan został opanowany przez Polonię, a to za sprawą polskich aktorek z teatru Capitol, które wystąpiły na deskach Tribeca Performing Arts Center. Okazało się, że tak jak zapowiadała na naszych łamach Elżbieta Jodłowska, „Klimakterium 2” jest sztuką nie tylko dla pań – wśród publiczności można było zauważyć grupę panów. Mało tego, jeden z „rodzynków” z widowni został zaproszony na scenę i odegrał rolę razem z Elżbietą Jodłowską, Grażyną Zielińską, Elżbieta Jarosik, Małgorzatą Gadecką!

Aktorki były zachwycone tym, jak pan Zygmunt – bo tak na imię miał szczęściarz, który przez kilka minut mógł aktorem z prawdziwego zdarzenia – wykonał spontanicznie zadanie.

Wszyscy siedzący na widowni pękali ze śmiechu i byli zachwyceni przekazem, jakie niosło przedstawienie. – Mam nadzieję, że nieliczni panowie, którzy byli na widowni, wyciągną wnioski i już nigdy... nie wyjdą z toalety, nie zamykając deski sedesowej – śmiała się Danuta z Middle Village, która jak kilkaset innych osób miło spędziła niedzielny wieczór.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: