NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Polonia wie jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Polonia wie jak połączyć przyjemne z pożytecznym

10.01.2015, godz. 19:11
Magdy Adamczyk
foto:

Fundacja Uśmiech Dziecka z Maspeth w NY, która od 15 lat pomaga dzieciom pokrzywdzonym przez los, podczas ostatniego balu charytatywnego w The Grand Prospect Hall na Brooklynie zbierała pieniądze na rzecz chorej Madzi. Już 7 lutego 2015 będziemy mieli kolejną okazję, by – bawiąc się – pomóc dzieciom.

Goście bawiący się w noc sylwestrową w The Grand Prospect Hall mieli okazję zrobić dobry uczynek i pomóc w opłaceniu kosztów leczenia operacyjnego rocznej Magdy Adamczyk, która w styczniu przejdzie skomplikowana operacje. Chętnie wzięli udział w loterii, z której dochód - $ 4045 – w całości zostanie przekazany na leczenie Magdy. Na uczestników loterii czekały atrakcyjne nagrody: bilet lotniczy do Polski ufundowany przez American Travel Abroad, laptop Dell przekazany przez Panią Doktor Iwonę Mienko, kamera Go-Pro zakupiona przez Rade Dyrektorów Fundacji oraz nagrody ufundowane przez PSFCU i firmę kosmetyczną INGLOT.

- Fundacja Uśmiech Dziecka  pragnie bardzo gorąco podziękować sponsorom oraz  uczestnikom balu, którzy zakupili bilety w fundacji, bowiem z każdego biletu część sumy zostanie przekazana na pomoc dzieciom poszkodowanym przez los – mówi Joanna Mrzyk z Fundacji Uśmiech Dziecka.

Tymczasem już 7 lutego będzie kolejna okazja, by pomóc najmłodszym. Fundacja Uśmiech Dziecka, która wkracza w 16. rok swojej działalności, już dziś pragnie zaprosić na Galę Walentynową. Doroczny bal charytatywny, odbędzie się w przepięknych wnętrzach Da Mikele Illagio przy 79-17 Albion Ave, Elmhurs. Do tańca będzie grał dobrze znany i lubiany zespół The Masters.

Bilety w cenie $125 od osoby można nabyć w biurze fundacji tel. 718-894-6443

więcej informacji na www.childrenssmilefoundation.org


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: