NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy POLO TV NA DISH NETWORK. Coraz głośniej słychać disco polo w USA

POLO TV NA DISH NETWORK. Coraz głośniej słychać disco polo w USA

30.08.2014, godz. 00:00
Huczna impreza urodzinowa Polo TV.
MIG foto:

Miliony fanów polskiej muzyki disco dawno czekały na tę możliwość. Nie dziwne, że pojawienie się w ogólnokrajowej sieci Dish Network kanału Polo TV, nadającego muzykę disco polo, spotkało się z dużym odzewem. Dzięki temu polski disco może rozbrzmiewać teraz w wielu polsko-amerykańskich domach!

Akcent, Weekend, Exaited, Boys… Ich hity od lat rozkręcają większość imprez w Polsce. Letnie festiwale z największymi gwiazdami disco polo gromadzą dziesiątki tysięcy widzów. Nic dziwnego, że stacja Polo TV, nadająca właściwie wyłącznie polskie disco, została najpopularniejszym kanałem muzycznym w Polsce. Od niedawna można ją oglądać również w USA – na popularnym Dish-u.

Zobaczymy wszystkie najpopularniejsze programy Polo tv, jak Kuchnia Polowa, Wszystko mi disco, Discopolot, Vipo Disco Hity, a także Disco Polo Live.
Z programu już zadowoleni są wykonawcy disco polo, działający od lat na amerykańskim rynku.

– Cieszymy się, że mamy dojście do tego kanału i nasze nagrania są na nim emitowane – mówi Irek Perkowski, lider formacji SKALAR US.
Częstym gościem na Polo tv US jest również Zespół Muzyczny Vivat. – Dzięki Polo TV, Polonia może być bliżej Polski i jest na bieżąco z nowościami muzycznymi disco polo – dodaje lider zespołu Vivat. Jeśli chcecie naprawdę wiedzieć co tańczy się na polskich dyskotekach, zapraszamy do Polo TV!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: