NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Policyjna akcja i paraliż na moście miedzy NY a NJ. Półnagi mężczyzna sparaliżował George Washington Bridge

Policyjna akcja i paraliż na moście miedzy NY a NJ. Półnagi mężczyzna sparaliżował George Washington Bridge

29.10.2016, godz. 00:00
most waszyngtona, most, NYC, George Washington Bridge
foto:

Weekend nie zaczął się dobrze dla setek kierowców jadący w piątek rano przez George Washington Bridge. Górny poziom mostu został całkowicie zamknięty w obu kierunkach. Zarządziła tak policja Port Authority po to, by móc wkroczyć do akcji, aby sprowadzić mężczyznę, który wdrapał się na jedną z wież GWB.

Ruch został wstrzymany około ósmej rano. Niestety kierowcy,którzy już się tam znajdowali utknęli. Pozostali kierowani byli na dolny poziom, gdzie potworzyły się potężne korki.  Po chwili na moście pojawili się policjanci a dookoła latały helikoptery NYPD. W końcu około dziewiątej udało się dostać do mężczyzny, który, tylko w spodniach, z gołą klatą, wspiął się na jedną z wież po stronie New Jersey. Jak na razie nie podano czy była to próba samobójcza, głupi wybryk czy  też jakiś protest. Skutego w kajdanki mężczyznę sprowadzono na dół i aresztowano. Ruch na górnym poziomie mostu zaczął wracać do normy po dziewiątej rano.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: