NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Policjantka zabiła męża, dziecko i popełniła samobójstwo

Policjantka zabiła męża, dziecko i popełniła samobójstwo

16.04.2013, godz. 02:00
NYPD
foto:

Jak podaje "Daily News", do mrożącej krew w żyłach tragedii doszło w poniedziałek rano przy E. 56th St. na East Flatbush na Brooklynie. Według wstępnych ustaleń kobieta, która przez ostatnie 13 lat pracowała jako funkcjonariuszka NYPD, zamordowała swoją rodzinę, w tym dziecko, które miało zaledwie roczek!

Jak podaje "New Jork Post", policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, znaleźli śmiertelnie postrzeloną kobietę, która leżała na łóżku razem z martwym maleństwem. Śmiertelnie postrzelony mąż leżał tuż przy drzwiach na parterze domu. Podczas rodzinnej egzekucji w domu przebywał jeszcze 19-letni syn z poprzedniego małżeństwa kobiety. On jako jedyny uszedł z życiem z tej jatki przez okno z tyłu domu. Przerażony pobiegł i zawiadomił o rzezi policję.

Mieszkanie, w którym doszło do zbrodni, jest przeszukiwane przez NYPD. Teren wokół budynku zabezpieczono, by nie zatrzeć śladów zbrodni. Funkcjonariusze NYPD prowadzą dochodzenie, które ma ustalić, z jakiego powodu mogło dojść do takiej strasznej tragedii.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: