NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Policjant śmiertelnie potrącił pieszego

Policjant śmiertelnie potrącił pieszego

24.04.2013, godz. 02:00
Crime Scene
foto:

Tragedia na przejściu dla pieszych przy Kennedy Boulevard i Edward Avenue w Jersey City. Jak podaje nj.news, Stephen A. Clifford (†24 l.) został uderzony przez rozpędzony samochód marki Chevrolet, za kierownicą którego siedział Michael Spolizino (36 l.), policjant po służbie.

Potrącony mężczyzna został przewieziony do Jersey City Medical Center, gdzie można było już jedynie stwierdzić jego zgon. Stephen A. Clifford był u progu dorosłego życia. Ledwie 3 lata temu ukończył Rutgers State University, zaczął pracę w Clifford Broadridge Financial Solutions.

- Do momentu wyjaśnienia sprawy policjant, który brał udział w śmiertelnym wypadku, został zawieszony w pełnieniu obowiązków służbowych - poinformował media Tom Comey, szef policji. Według zeznań oficera biorącego udział w wypadku, mężczyzna pojawił się na przejściu całkiem niespodziewanie. Natomiast według anonimowego świadka zdarzenia ofiara weszła na jezdnię na zielonym świetle. Policja zwraca się z prośbą do świadków zdarzenia o kontakt telefoniczny (201) 547-JAIL.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: