NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Policja z Long Island dorwała ohydnego pedofila. Zwabił 14-latka na seks w samochodzie

Policja z Long Island dorwała ohydnego pedofila. Zwabił 14-latka na seks w samochodzie

30.01.2016, godz. 00:00
Dziecko ofiara
foto: SHUTTERSTOCK

To dobitny dowód na to, że zboczeńcy seksualni nie powinni być wypuszczani na wolność! Policja z Long Island aresztowała 48-letniego Kierana Bunce'a, który zwabił 14 - latka do samochodu i wykorzystał go seksualnie. Okazało się, że pedofil jest notowanym przestępcą seksualnym, który za podobny ohydny czyn był już karany!

Tylko, że zamiast zgnić w więzieniu, wyszedł na wolność i musiał tylko zarejestrować się w specjalnym systemie, gdzie widnieje jako Level 1 Sex Offender.
Z uwagi na wiek ofiary, policja nie podaje ani personaliów chłopca ani wszystkich szczegółów jego potwornego czynu.
Rzecznik Suffolk County Police poinformował, że Kieran Bunce został przyłapany na gorącym uczynku w czwartek po północy przez oficera Dennisa Lyncha na parkingu przed Fort Salonga Shopping Center. - Podczas patrolowania okolicy oficer Lynch zauważył samochód stojący jak najdalej od lamp. Kiedy podszedł do auta, zobaczył w nim dwie nagie osoby. Zorientował się też szybko, że jedną jest nieletni chłopiec. Po wylegitymowaniu okazało się, że Kieran Bunce jest rejestrowanym przestępcą seksualnym. Z uwagi na charakter sprawy nie mogę wiele powiedzieć, niemniej ustaliliśmy, że Bunce zwabił chłopca za pośrednictwem aplikacji telefonicznej i możemy potwierdzić, że doszło do zbliżenia – poinformował rzecznik Suffolk County Police.
Kieran Bunce został aresztowany i usłyszał zarzuty. Miejmy nadzieje, że tym razem zamkną go na dobre, bo jak widać samo zarejestrowanie się na liście zboczeńców seksualnych nie powstrzymało go…

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: