NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Polak ofiarą wypadku w New Jersey

Polak ofiarą wypadku w New Jersey

25.05.2013, godz. 02:00
crime
foto:

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Elizabeth w New Jersey. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką śmierć poniósł młody mężczyzna. Choć policja nie ujawnia danych ofiary, nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o naszego 27-letniego rodaka.

Jak podaje nj.com samochód, który prowadził młody mężczyzna, uderzył z dużym impetem w tył ciężarówki na drodze w pobliżu East Jersey Street.

- Kierowca ciężarówki Xavier Cortes (39 l.), który jechał w kierunku północnym, zwolnił na światłach. Wtedy w tył jego samochodu uderzył kierowca hondy civic - mówił portalowi porucznik Daniel Saulnier z policji w New Jersey. - W wyniku silnego uderzenia kierowca samochodu osobowego został uwięziony w wywróconym pojeździe. Kiedy służby ratunkowe dostały się do rannego mężczyzny, nie można było wyczuć pulsu - dodał Saulnier.

Służby ratownictwa medycznego stwierdziły zgon na miejscu. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do Union County Medical Examiner's Office.

Kierowca ciężarówki, zatrudniony przez firmę LJC Transport Services w Linden, nie został poszkodowany.

- Odcinek Route 1 i 9, gdzie doszło do śmiertelnej kolizji, został zamknięty na kilka godzin. Zbieraliśmy materiały dowodowe konieczne do przeprowadzenia dochodzenia - mówi Saulnier w nj.com.

Policja nie ujawniła na razie nazwiska śmiertelnej ofiary wypadku. O tym, że tragicznie zginął nasz rodak, informują jednak jego przyjaciele na Facebooku. Sprawa wypadku badana jest przez Union County Police Department.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: