NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Polacy na targach ślubnych w Villa Russo

Polacy na targach ślubnych w Villa Russo

09.05.2015, godz. 16:52
Villa Russo
foto:

Kilkudziesięciu wystawców z branży ślubnej przedstawiło swoją ofertę na kolejnej imprezie targowej zorganizowanej w minioną środę, 29 kwietnia, w salach bankietowych eleganckiej Villa Russo na Richmond Hill na Queensie - miejscu znanym z organizacji przyjęć weselnych.

Odwiedzający targi goście mogli podziwiać między innymi suknie ślubne, albumy fotograficzne, kompozycje z kwiatów, czy biżuterię. Swoje usługi prezentowały firmy wynajmujące limuzyny, poligraficzne, a także te, które zajmują się oprawą muzyczną wesel i profesjonalnym wizażem.
Imprezy tego typu organizowane są w Villa Russo regularnie kilka razy do roku i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności, a zwłaszcza kobiet, które w najbliższym czasie planują wstąpić w związek małżeński.
Istniejąca od blisko 40 lat Villa Russo to biznes rodzinny. Jak wspomniał witając gości właściciel, George Russo, Villa Russo od dziesięcioleci pracuje na swoją reputację i nastawia się na wieloletnią współpracę ze swoimi klientami wśród których znajduje się również wielu Polaków. W trakcie imprezy odbyła się również atrakcyjna loteria fantowa. Villa Russo usytuowana jest przy 118-16 101st Ave na Richmond Hill, Queens, NY 11419. Wszystkie osoby chcące skontaktować się w sprawie rezerwacji mogą dzwonić pod numer: (718) 849-0990.
Marcin Żurawicz

(TEKST PROMOCYJNY)

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: