NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Pokaz filmu „Chemia” na Williamsburgu

Pokaz filmu „Chemia” na Williamsburgu

04.12.2015, godz. 00:00
pokaz filmu Chemia
pokaz filmu Chemia foto:

W kameralnym kinie Videology na Williamsburgu odbyła się amerykańska prapremiera polskiego filmu „Chemia”. Pokaz, który zgromadził kilkudziesięciu specjalnie zaproszonych gości, został zorganizowany przez Teatr Polski.

W wieczorze wzięli udział przybyli z Polski: reżyser obrazu Bartek Propokowicz, a także scenarzystka Kasia Sarnowska. Obecna była również Urszula Gacek - Konsul Generalny RP w Nowym Jorku oraz konsul Sabina Klimek i konsul Alicja Tunk. Wśród gości dostrzegliśmy również Piotra Tymochowicza, znanego polskiego specjalistę od marketingu politycznego. Po seansie zebrani widzowie mieli okazję porozmawiać z twórcami filmu o historii jego powstania i podzielić się swoimi własnymi spostrzeżeniami i odczuciami.
Film „Chemia” to poruszająca opowieść o miłości i dramatycznej walce z chorobą. Obraz został zainspirowany autentycznymi wydarzeniami z życia reżysera Bartka Prokopowicza.

Pokazy filmu „Chemia”
Piątek 4 grudnia w  Klubie  Amber na Greenpoincie (7.30 PM), sobota 5 grudnia w Hawthorne Theatre w New Jersey (5PM) oraz niedziela 6 grudnia w NYU Cantor Film Center (3PM)

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: