NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Podejrzana współżyła z oboma zbiegami!

Podejrzana współżyła z oboma zbiegami!

17.06.2015, godz. 00:00
sex
foto:

Kolejna sensacja w sprawie ucieczki z Clinton Correctional Facility na północy stanu Nowy Jork! Joyce Mitchell (51 l.), pracownica więzienia z którego w brawurowy sposób kilkanaście dni temu zwiali niebezpieczni więźniowie, miała stosunki seksualne z uciekinierami - Richardem Mattem (48 l.) i Davidem Sweatem (34 l.) - podaje „Daily News”.

Według gazety kobieta nie tylko pomogła w ucieczce dwóm odsiadującym wyroki za morderstwa mężczyznom, ale wcześniej romansowała z nimi. Jak już pisaliśmy na łamach „Super Expressu” Mitchell dostarczyła więźniom narzędzia do ucieczki i planowała, że zabierze ich samochodem spod zakładu karnego w Dannemora. Kobieta stchórzyła jednak i zostawiła uciekinierów kiedy okazało się, że więźniowie planują zabić jej męża.

Mitchell została oskarżona o pomoc w zorganizowaniu ucieczki. W dalszym ciągu ponad 800 lokalnych, stanowych i federalnych policjantów przeczesuje zalesiony teren w poszukiwaniu zbiegów. Penetrowane są też domy i inne miejsca, które mogłyby służyć za kryjówkę w okolicach położonego 40 km od kanadyjskiej granicy Dannemora.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: