NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Pod śniegiem Nowy Jork, New Jersey i sąsiednie stany... Czym sobie zasłużyliśmy na taką paskudną pogodę? Zasypało nas na amen

Pod śniegiem Nowy Jork, New Jersey i sąsiednie stany... Czym sobie zasłużyliśmy na taką paskudną pogodę? Zasypało nas na amen

13.02.2014, godz. 19:32
zima, NYC,
foto:

Gdybyśmy chcieli mieszkać na Syberii, to pewnie byśmy tam żyli i nie narzekali na aurę. Ale nie! Mamy już takiej pogody w naszych okolicach! Nowy Jork, New Jersey i sąsiednie stany znów zasypane śniegiem. Alert, który został ogłoszony od północy w czwartek - do piątku trwa.

Miejskie Biuro Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie, że pogoda może pokrzyżować plany wszystkim, którzy opuszczają domy w najbliższym czasie. Pociągi metra wprawdzie jeżdżą, jednak odnotowuje się duże opóźnienia. Amtrak zawiesił kursowanie pociągów dalekobieżnych między metropolią nowojorską a Miami, Nowym Orleanem, Savannah i Charlotte.

Według zapowiedzi synoptyków ze stacji AccuWeather, tym razem śnieg powinien się w miarę szybko stopnieć, bo w kolejnych dniach nie będzie wielkich mrozów. Słupki rtęci na termometrach wskazywać będą w piątek 37F/3C, w sobotę 34F/1C, natomiast w niedzielę 28F/-2C.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: