NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Pochodzi z Nowego Jorku, odbierze 173 mln dol.

Pochodzi z Nowego Jorku, odbierze 173 mln dol.

20.12.2013, godz. 02:00
bronks
foto:

Już wczoraj informowaliśmy o szczęśliwcach, którzy podzielą się gigantyczną wygraną $636 milionów, jaka padła w loterii Mega Millions. Teraz wiadomo, że szczęście uśmiechnęło się między innymi do Iry Curry (56 l.), wychowanej na Bronksie.

Kobieta, która obecnie mieszka w Georgii, przez lata zajmowała apartament znajdujący się przy 179th Street w Nowym Jorku. - Zakreślając numerki, wykorzystałam kombinację dat urodzin członków mojej rodziny. O wynikach loterii dowiedziałam się z radia, jadąc samochodem. Nie mogłam w to uwierzyć! Zadzwoniłam do córki, żeby dokładnie sprawdziła te wyniki. Gdy je potwierdziła, byłam oszołomiona i zachwycona - opowiada Ira Curry.

Siostry kobiety, Brenda Baker i Jalunda Baker Price, nadal mieszkają w Nowym Jorku. Są zachwycone, że komuś z ich rodziny dopisało takie szczęście. - Nie możemy się doczekać, na co Ira zechce przeznaczyć wygraną. Nie rozmawiałyśmy z nią jeszcze na ten temat - przyznaje Brenda Baker. - Ona jest tak wspaniałą osobą, że naprawdę zasługuje na tę wygraną - dodaje Jalunda Baker Price.

Jak ujawnił rzecznik prasowy loterii, Curry wybiera jednorazową wypłatę wygranej, co oznacza, że po potrąceniu podatków otrzyma $173 mln dol.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: