NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Po tragicznym pożarze na Queensie. Problemy finansowe przyczyną śmierci rodziny

Po tragicznym pożarze na Queensie. Problemy finansowe przyczyną śmierci rodziny

11.09.2014, godz. 00:00
crime
foto:

Na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły tragedii, jaka rozegrała się w jednym z apartamentów znajdujących się w Blair House przy 143-40 Roosevelt Ave., w pobliżu Parsons Boulevard. Pożar, o którym na łamach Super Expressu pisaliśmy w środowym wydaniu, spowodował Joon Lee.

Oficerowie FDNY, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, w płonącym domu znaleźli trzy ciała. Na podłodze leżała z podciętymi żyłami Sung Lee, Joon Lee i ich 16-letni syn Brian. Według oficerów śledczych zbrodni dokonał zdesperowany mężczyzna, który borykał się z problemami finansowymi i nie był w stanie utrzymać rodziny. To właśnie on śmiertelnie ranił swoich najbliższych, podpalił mieszkanie znajdujące się na 6. piętrze apartamentowca, a następnie popełnił samobójstwo.

- List pozostawiony przez mężczyznę wskazuje, że było to podwójne morderstwo i samobójstwo – powiedział jeden z oficerów śledczych pracujący nad sprawą. Według sąsiadów i świadków zdarzenia rodzina do USA przyjechała 20 lat temu. Joon pracował jako kierowca ciężarówki, a jego żona była zatrudniona w salonie kosmetycznym. Ich 16-letni syn był uczniem Brooklyn Technical High School.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: