NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Po tragedii na drodze w New Jersey... Ranny w wypadku aktor pozywa Wal-Mart

Po tragedii na drodze w New Jersey... Ranny w wypadku aktor pozywa Wal-Mart

13.07.2014, godz. 21:00
Tracy Morgan
Tracy Morgan, wypadek, USA,Nowy Jork, „30 Rock”, „Saturday Night Live”, New Jersey Turnpike foto:

Tracy Morgan (45 l.) – gwiazdor Saturday Night Live, ranny w wypadku na autostradzie w New Jersey – zapowiedział wniesienie pozwu przeciwko właścicielom sieci Wal-Mart. Jak informowaliśmy w ubiegłym miesiącu, kierowca tej firmy dostarczający towar do sklepów spowodował potężną kolizję, w której – poza tym, że wiele osób zostało rannych – zginął kolega aktora wracający razem z nim z występów.

Tracy Morgan dopiero w sobotę opuścił szpital w Trenton (New Jersey) gdzie przechodził rehabilitację po wypadku, do jakiego doszło 7 czerwca. Według relacji, przekazanych dosłownie kilka godzin po zdarzeniu, aktor wraz z kilkoma innymi kolegami wracał z występów w kasynie w Filadelfii. Ich limuzyna była jednym z kilku samochodów, które zderzyły się ze sobą, po tym jak wjechała w nie potężna ciężarówka z towarem dla Wal-Martu.
Za kierownicą dostawczego pojazdu siedział Kevin Roper (35 l.). Okazało się, że mężczyzna... zasnął przed kierownicą. Co więcej, udowodniono, że nie spał od co najmniej 24 godzin, jechał non stop 700 mil i był nieludzko zmęczony.
Jak mówi agent aktora, Tracey Morgan domaga się teraz zadośćuczynienia za rażące nadużycia i brak kontroli znanej firmy nad swoimi dostawcami. Jego zdaniem, przedsiębiorstwo powinno wiedzieć, że kierowcy jeżdżą bez obowiązkowych postojów na sen i – przede wszystkim – nie powinni na to „przymykać oka”!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: