NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Plaga kradzieży w polskiej dzielnicy staje się nie do wytrzymania. Wykurzyć złodziei z Greenpointu!

Plaga kradzieży w polskiej dzielnicy staje się nie do wytrzymania. Wykurzyć złodziei z Greenpointu!

06.02.2014, godz. 00:00
MTA, złodzieje, torebka, NYC, Greenpoint,
foto:

W polskiej części Brooklynu nie można czuć się bezpiecznie, bo w ostatnich dniach znów doszło do serii kradzieży. Łupem złodziei tylko w minionym tygodniu padły iPhony i portfele z gotówką... W tajemniczy sposób znikają również opony z felgami!

odatkowo złodzieje, którzy grasują na Greenpoincie, są wyjątkowo brutalni. 31-latek padł ofiarą kradzieży, a po niej relacjonował policji, że napastnik zaszedł go od tyłu i uderzył w głowę. Ofiara upadając upuściła swój telefon, który stał się łupem oprawcy... Do zdarzenia doszło na Humboldt St.

Złodzieje sieją również niepokój wśród kierowców i kradną w biały dzień co się da. 26-letnia kobieta zaparkowała swój samochód przy Skillman Avenue, między Woodpoint Road i Kingsland Avenue. Kiedy wróciła, w jej Nissanie Maxima nie było już kół. 65-letni mężczyzna również odkrył, że w jego samochodzie, który był zaparkowany przy Meeker Avenue między N. Henry i Monitor, skradziono opony z felgami.

Kradną też w pociągach metra: złodzieje wykorzystują to, że zazwyczaj linia L jest zatłoczona. Ostatnio niepostrzeżenie wyciągnęli z torebki 36-letniej kobiety portfel. Zwiali z łupem na stacji Bedford Avenue. Policja poszukuje wszystkich tych bandziorów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: