NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Pijana matka omal nie zabiła dzieci

Pijana matka omal nie zabiła dzieci

28.12.2013, godz. 02:00
Pijana matka omal nie zabiła dzieci
pijak za kierownicą, pijana matka foto:

Dla niektórych życie i dobro własnych dzieci nie jest nic warte... Policja Suffolk County aresztowała Laquitię Brooks (39 l.), która nie dość, że jechała samochodem po pijanemu, to wiozła ze sobą dwoje małych dzieci: siedmioletnią córeczkę i pięcioletniego synka. To nie wszystko! Była tak odurzona alkoholem, że z impetem wjechała w słup. W wyniku tego bardzo poważne obrażenia odniosła dziewczynka...

Do zdarzenia doszło w czwartek tuż przed godz. 11 w nocy w Huntington na Long Island. – Laquita Brooks jechała swoim autem mercury mystique w kierunku południowym po Dix Hills Road. W pewnym momencie straciła kontrolę nad pojazdem, zjechała z ulicy i uderzyła w słup, a następnie wbiła się w drzewo! Przybyła na miejsce policja szybko stwierdziła, że kobieta jest kompletnie pijana, dlatego ją aresztowano – poinformował rzecznik Suffolk County Police. – Siedzące z tyłu dzieci nie były odpowiednio zabezpieczone. Zostały poturbowane; najbardziej dziewczynka, która doznała bardzo poważnych obrażeń głowy – dodał przedstawiciel policji.
Co z dziećmi? Trafiły do Cohen Children’s Medical Center w New Hyde Park. Z kolei nieodpowiedzialna matka została już oskarżona o stworzenie zagrożenia dla życia i zdrowia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: