NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Piękne Polki wśród modelek Victoria's Secret

Piękne Polki wśród modelek Victoria's Secret

04.12.2014, godz. 00:00
Victorias Secret
foto:

Każdego roku tuż przed świętami odbywa się jedyny w swoim rodzaju pokaz najseksowniejszej bielizny dla kobiet. Tym razem po raz pierwszy w historii modelki zaprezentowały się nie w Nowym Jorku a w Earls Court w Londynie. Wśród pięknych aniołków Victoria's Secret na wybiegu swoje piękne ciała w skąpej bieliźnie pokazały trzy nasze rodaczki. Retransmisja z pokazu, na którą czekają nie tylko mężczyźni, odbędzie się już 9 grudnia.

Trzy piękne Polki to Monika Jac Jagaciak, Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak. Tak jak reszta z 50 modelek prezentowały się zjawiskowo. Panie przyozdabiały m.in. biustonosze przyozdobione 16 tys. drogocennych kamieni - rubinów, szafirów, diamentów i czystego złota. Twórcą pięknych i nie ma co ukrywać bardzo kosztownych staników jest Pascal Mouawad. Praca nad „Fantasy Bras” zajęła mu 1300 godzin. Cena jednego biustonosza to  bagatela $2 miliony.

Tradycyjnie pokaz urozmaiciły muzyczne występy na żywo. W tym roku na scenie pojawiła się Taylor Swift, Ed Sheeran, Ariana Grande and Hozier. A my już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu 9 grudnia o godzinie 10 p.m na CBS News będzie nadana retransmisja z tegorocznego pokazu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: