NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Pięcioro domowników, wśród nich troje dzieci, zabitych od strzałów z pistoletu! Ameryka w szoku po rodzinnej tragedii

Pięcioro domowników, wśród nich troje dzieci, zabitych od strzałów z pistoletu! Ameryka w szoku po rodzinnej tragedii

29.07.2014, godz. 00:00
crime
foto:

Okropność! Pięcioro członków jednej rodziny – wśród nich dzieci w wieku od 4 do 12 lat – zastrzelono w ich własnym domu w Saco (Maine). Policja badająca tę koszmarną sprawę nie wyklucza morderstwa ani samobójstwa rodziców i ewentualnej śmierci dzieci z ich ręki. Dla dobra śledztwa funkcjonariusze nie ujawniają personaliów rodziny.
Służby ratunkowe przybyły na miejsce dramatu w niedzielę; ściągnął je tam przyjaciel rodziny. Sąsiedzi byli zaniepokojeni, że z mieszkania od początku weekendu nikt nie wychodził....

Oficerowie w różnych pomieszczeniach domu zobaczyli pięć martwych osób, w tym troje dzieci. – Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Kochałam te dzieci jak własne – powiedziała kobieta, która każdego dnia opiekowała się całą trójką, kiedy rodzice byli w pracy.

Najbliżsi sąsiedzi wspominają rodzinę jako bardzo spokojną i uporządkowaną. – Ojciec zatrudniony był jako konserwator w kompleksie mieszkalnym i każdego dnia pytał nas, czy w czymś pomóc. On był bardzo miły – stwierdziła Kristi Harkins, sąsiadka.

– W mieszkaniu, gdzie doszło do tragedii, znaleźliśmy broń palną. Cały czas trwa dochodzenie w sprawie – powiedział wczoraj sierżant Chris Harriman z policji stanowej w Maine.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: