NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Paterson, NJ w szoku po strzelaninie

Paterson, NJ w szoku po strzelaninie

23.09.2014, godz. 19:13
pistolet
foto:

Mieszkańcy Paterson są wstrząśnięci tym, co dzieje się na ulicach. W sobotę na Clinton Street w Paterson, NJ została śmiertelnie postrzelona Nazerah Bugg (14 l.). W poniedziałek najbliżsi nastolatki oraz jej koledzy i koleżanki ze szkoły składali kwiaty i palili znicze w miejscu, gdzie zginęła od kuli nastolatka.

To nie pierwsza śmierć dziecka w tym miejscu - niespełna dwa miesiące temu również od kuli zginęła tam 12-letnia dziewczyna, która jechała na skuterze. Mieszkańcy okolicy są przerażeni działalnością gangów!

- Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale oni chcą wywołać prawdziwą wojnę w naszej dzielnicy – mówią w mediach.

Jak podaje CBC News, Nazerah Bugg, która swoją przyszłość wiązała z koszykówką (chciała zostać zawodowym graczem), została postrzelona przypadkiem w klatkę piersiową. Według świadków zdarzenia, dziewczyna szła wraz z grupą swoich przyjaciół. Nagle padły strzały i jedna z kul trafiła nastolatkę. Nieprzytomna, ociekająca krwią dziewczyna upadła na chodnik.

- Moja córka, nie może spać po nocach, za każdym razem gdy zamyka oczy widzi postrzeloną, umierającą na chodniku Nazerah – opowiada matka, która wraz z córką była świadkiem tragedii.

Policja nikogo jeszcze nie aresztowała w związku z tą sprawą.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: