NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Pan Jan jest w Polsce z rodziną i jest szczęśliwy: Dziękuję Wam Czytelnicy „Super Expressu”

Pan Jan jest w Polsce z rodziną i jest szczęśliwy: Dziękuję Wam Czytelnicy „Super Expressu”

28.04.2015, godz. 00:00
Jan Kwiatkowski
foto:

Jan Kwiatkowski z całego serca dziękuje Czytelnikom „Super Expressu” i wszystkim ludziom, którzy otworzyli swoje serca, by mu pomóc wrócić do ojczyzny.

Jak pisaliśmy, w piątek pan Jan odleciał z lotniska JFK samolotem linii KLM do Polski. Lot odbył się bez żadnych zakłóceń, a na lotnisku w Warszawie czekała na naszego rodaka córka.
– To wielkie szczęście, że dotarłem do kraju szczęśliwie. Ta podróż nie doszłaby do skutku gdybym na swoje drodze nie spotkał tylu dobrych ludzi, a wśród nich Czytelników „Super Expressu”, którzy nie szczędzili mi wsparcia finansowego i psychicznego. Dziękuję Wam z całego serca – mówi pan Jan.
Kwiatkowski niebawem zostanie poddany rehabilitacji w ośrodku w Ostrołęce. Jeśli jego stan zdrowia ulegnie poprawie, zamieszka on z córką i wnukami.
– Wierzę w to, że będzie dobrze – mówi nam pan Jan.
Przypomnijmy, historia sparaliżowanego po wypadku rodaka ujrzała światło dzienne dzięki zaangażowaniu leczącego go dr Arthura Winera - to właśnie on zaczął pierwszy organizować akcję pomocy, do której dołączyło się wielu ludzi dobrej woli. Dzięki nim udało się uzbierac pieniądze na przelot do kraju. Każdy kto chciałby w pomóc w rehabilitacji pana Jana proszony jest o wpłacanie darowizn na konto utworzone na portalu GoFoundMe (www.gofundme.com/l7vbi4).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: