NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy P-SFUK ostrzega. Uważajcie na podejrzane wiadomości!

P-SFUK ostrzega. Uważajcie na podejrzane wiadomości!

06.11.2014, godz. 00:00
PSFUK
foto:

Uwaga! Nie dajmy się nabić w butelkę oszustom, którzy wysyłają wiadomości do członków Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej i wyłudzają podanie danych osobowych.

Oszuści wysyłają dokładnie takiej treści wiadomości tekstowe na komórki członków P-SFUK:

"Received NEW FCU message. Restriction placed on your debit card. Call customer department now 1-713-993-7688".

Zlekceważmy ją i pod żadnym pozorem nie dzwońmy pod ten numer telefonu. - Dzwoniąc zostaniecie poproszeni o podanie numeru swojej karty, PIN i/lub daty ważności karty. Jest to próba wyłudzenia danych osobowych – mówi Paweł Burdzy, PR Manager z Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej.

Dyrekcja największej polonijnej instytucji finansowej każde tego typu doniesienie traktuje bardzo poważnie. - W trosce o bezpieczeństwo członków Naszej Unii przekazujemy im wszystkie tego typu ostrzeżenia. Chodzi o to, żeby zachowali czujność i nie padli ofiarą coraz częstszych i bardziej wyrafinowanych prób oszustwa – mówi Burdzy. – Dlatego też wszelkie ostrzeżenia o możliwych oszustwach, które napływają do nas od naszych partnerów biznesowych, stanowych organizacji zrzeszających unie kredytowe czy innych organizacji działających w sektorze finansowym, traktujemy bardzo poważne – dodaje.

Jeżeli już stało się najgorsze i podaliście dane swojej karty, to bezzwłocznie zadzwońcie pod numer Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej: 1.855.PSFCU.4U (1.855.773.2848) i zgłoście incydent. Tylko dzięki szybkiej reakcji oszuści nie będą mogli dobrać się do waszych kont.
Opol

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: