NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Oskarżony o zgwałcenie 10-letniej uczennicy!

Oskarżony o zgwałcenie 10-letniej uczennicy!

21.06.2013, godz. 02:00
Kajdanki
foto:

To się nie mieści w głowie! A jednak... Anthony Criscuolo (40 l.), zatrudniony na stanowisku nauczyciela w piątej klasie w szkole specjalnej PS 386 na University Heights, został oskarżony o popełnienie gwałtu i napaść na tle seksualnym. Występków tych miał dopuścić się w stosunku do swojej nieletniej uczennicy.

Jak podaje NY1, o sprawie poinformowała władze szkolne matka dziewczynki. Opowiedziała ze szczegółami, jakich niecnych czynów miał się dopuścić nauczyciel jej dziecka.

Według tej relacji Anthony Criscuolo wystosował list na firmowym papierze szkolnym do rodziny dziewczynki, że uczennica została nagrodzona i że chce ją zabrać na ceremonię rozdania nagród. Jednak zamiast zabrać ją na uroczystość, wziął ją do swojego samochodu marki Dodge sedan i tam rzekomo miało dojść do zbliżenia seksualnego między nim i 10 -latką.

- To niewiarygodne. Nie sądziłem, że jest zdolny do czegoś takiego. On nie jest typem nauczyciela, który mógłby się posunąć do takiego czynu - mówił dziennikarzom jeden z uczniów szkoły.

- Jestem zaskoczona tą sprawą, on naprawdę był dobrym nauczycielem - dodaje jedna z mam.

Departament Edukacji, zaraz po doniesieniach o zajściu, usunął nauczyciela ze szkoły tak, aby nie miał on kontaktu z uczniami. Trwa dochodzenie w sprawie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: