NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Oskarżony o zabójstwo: Christopher Plaskon Mordercza furia 16-latka

Oskarżony o zabójstwo: Christopher Plaskon Mordercza furia 16-latka

01.05.2014, godz. 00:00
scena zbrodni, zabójstwo, crime scene
scena zbrodni, zabójstwo, crime scene foto:

Zaledwie 16-letni Christopher Plaskon został we wtorek oskarżony o dokonanie strasznej zbrodni. Z zimną krwią zadźgał nożem swoją koleżankę. Jak podaje NBC News, do tragedii doszło w Jonathan Law High School w Milford, CA. Policja podaje, że tuż po morderstwie nastolatek powiedział „zrobiłem to, aresztujcie mnie”.

Christopher Plaskon odebrał życie swojej szkolnej koleżance Maren Sanchez (16 l.) w piątek - na kilka godzin przez szkolną zabawą. Według szkolnych kolegów i koleżanek, motywem zbrodni była odmowa dziewczyny, która nie chciał iść na bal z Christopherem. Nastolatek podszedł do koleżanki i zaczął ją dźgać nożem. Sanchez została przewieziona karetką do szpitala w Bridgeport, gdzie stwierdzono zgon...

Lekarz sądowy po dokonaniu sekcji zwłok potwierdził, że Sanchez zmarła od ran kłutych tułowia i szyi. Świadkowie, którzy znajdowali się w okolicy gdzie rozegrały się sceny grozy, mówią, że tuż po zadaniu ciosów dziewczynie Plaskon odrzucił zakrwawiony nóż na podłogę i bez wahania oddał się w ręce policji.

Teraz nastolatek odpowie za swój czyn - został oskarżony o morderstwo i mimo tego, że jest nieletni, będzie sądzony jak osoba dorosła.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: