NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Opublikowane przez policję zdjęcie przystojnego aresztowanego rozpaliło wyobraźnię Amerykanek Tysiące zakochanych w przestępcy!

Opublikowane przez policję zdjęcie przystojnego aresztowanego rozpaliło wyobraźnię Amerykanek Tysiące zakochanych w przestępcy!

20.06.2014, godz. 19:17
Facebook
foto:

Funkcjonariusze ze Stockton w Kalifornii potrzebowali pomocy w śledztwie i wpadli na dość niekonwencjonalny pomysł: opublikowali na policyjnym profilu na Facebooku zdjęcie aresztowanego mężczyzny, podejrzewanego o więcej przestępstw niż udokumentowane do tej pory...

Ich plan przyniósł zadziwiający skutek. W ciągu zaledwie doby przestępca, zamiast odstraszyć lub skłonić do oskarżeń, zgromadził gigantyczne grono facebookowych wielbicielek i wielbicieli. Jego zdjęcie „polubiło” aż 40 tys. internautów.


Jeremy Meeks (30 l.) został zatrzymany przez patrol podczas policyjnego pościgu. Miał przy sobie nielegalną broń oraz amunicję. Przestępca obecnie siedzi w areszcie i oczekuje na wyrok. Tymczasem dzięki temu, że policja opublikowała zdjęcie, Jeremy Meeks stał się jednym z najbardziej pożądanych facetów w całych Stanach!


Pod fotografią, jaka ukazała się na portalu społecznościowym, są nie tylko polubienia. Pojawiło się także ponad 12 tysięcy komentarzy. Płeć piękna określa kryminalistę jako „prawdziwe ciacho”. Niektóre internautki piszą: „Mamo, jestem zakochana w przestępcy”, inne nazywają go mianem „amerykańskiego top modela”, a kolejne twierdzą, że tak jak Jeremy Meeks powinien wyglądać model reklamujący ciuchy popularnej sieciówki Abercrombie & Fitch.


Warto dodać, że razem z internetowym przystojniakiem aresztowano trzech jego kolegów. Jednak oni swą urodą nie zachwycili tak wielu Amerykanek.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: