NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Okradł bank i... wrócił taksówką

Okradł bank i... wrócił taksówką

08.06.2014, godz. 17:58
napad na bank, bezczelny złodziej
napad na bank foto:

Niecodzienny napad na bank miał miejsce w Oceanside na Long Island. Nassau County Police podaje, że zamaskowany mężczyzna wszedł do oddziału Astoria Bank i zażądał pieniędzy. Kiedy już otrzymał, co chciał - z łupem wyszedł jakby nigdy nic do... stojącej na ulicy taksówki i poprosił o kurs. Kierowca nie świadom niczego, przyjął zlecenie – mówi rzecznik policji.

Jak później zeznał stróżom prawa taksówkarz, mężczyzna poprosił o zatrzymanie się po przejechaniu około dwóch mil. Kierowcy nie wydało się to podejrzane, bo klienci robią to często. Szybko jednak się zorientował, że coś jest nie tak, ponieważ zobaczył na ulicy kilka wozów policyjnych jadących na sygnale w kierunku banku.

Skontaktował się ze swoim dyspozytorem i potwierdzono mu, że doszło do napadu. Wówczas prowadzący taksówkę domyślił się, że jego pasażerem mógł być złodziej i zgłosił się na posterunek. Tymczasem po rabusiu, który skradł nieokreśloną kwotę pieniędzy, nie ma ani śladu. Policja go ciągle szuka i prosi świadków o kontakt pod numerem: 1-800-244-TIPS.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Super Expressu na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: