NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Ohydna zbrodnia na Polaku z Long Island

Ohydna zbrodnia na Polaku z Long Island

10.03.2014, godz. 08:27
Jonathan Roman
foto:

Przerażające! Bratanek zabił własnego wujka, a zwłoki ukrył w lesie za domem w New Hyde Park na Long Island...
Śmiertelną tragedią zakończyło się rodzinne spotkanie, podczas którego doszło do straszliwej kłótni. Podczas awantury Jonathan Roman (42 l.) zabił Jana Frankowskiego (71 l.). Zbrodnia miała miejsce pod koniec lutego, jednak dopiero teraz znaleziono zwłoki mężczyzny, które były zakopane między drzewami.

Oficerowie policji z Nassau i Suffolk County oraz jednostki K9 już od kilku dni poszukiwali Frankowskiego. O jego nagłym zaginięciu poinformował syn Frank Frankowski, który mieszka na Florydzie.

– Byłem zaskoczony, że od 28 lutego ojciec nie dzwoni i nie mamy z nim żadnego kontaktu. Zapaliło się nam „czerwone światło”, że coś złego mogło się stać i natychmiast zawiadomiliśmy policję. Sami ustaliliśmy, że według sąsiadów tata widziany był ostatni raz niedaleko domu Jonathana Romana – opowiada Frank Frankowski.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania starszego mężczyzny, niestety po kilku dniach potwierdził się najczarniejszy scenariusz - oficerowie śledczy odkryli prowizoryczny grób za domem, a w nim ciało Jana Frankowskiego.

Obecnie przeprowadzana jest sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę śmierci... Jonathan Roman (na zdjęciu) w sobotę został aresztowany.
foto Suffolk County Police

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: