NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Oficjalnie otwarto główne wejście na dworzec WTC z potężnym centrum handlowym. Wielkie zakupy w drodze na pociąg...

Oficjalnie otwarto główne wejście na dworzec WTC z potężnym centrum handlowym. Wielkie zakupy w drodze na pociąg...

17.08.2016, godz. 00:00
WTC, oculus, World Trade Center Transportation Hub
WTC, oculus, World Trade Center Transportation Hub foto:

Od wtorku miliony nowojorczyków – i nie tylko – mogą korzystać z nowego, głównego wejścia Oculus czyli do WTC Transportation Hub dworca kolejki PATH łączącej Nowy Jork z New Jersey połączonego podziemnymi korytarzami z metrem. Ale wygodne dojścia do pociągów to nie jedyna atrakcja. W nowoczesnym gmachu otwarto bowiem potężne centrum handlowe.

Ponad sto sklepów znajduje się na powierzchni 350 tysiącach stóp kwadratowych World Trade Center Shopping Mall. Ulokowane są na piętrach w taki sposób, aby nie przeszkadzać osobom, które korzystają z Oculusa tylko po to, by dostać się do swojego metra czy do kolejki PATH. Miłośnicy zakupów na pewno będą usatysfakcjonowani, bowiem w nowym centrum handlowym znajdą się między innymi takie sklepy jak: Apple, Victoria’s Secret, Banana Republic, Eataly, Fossil, Lacoste, M.A.C. Cosmetics czy Pandora. World Trade Center Shopping Mall będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10 am do 9 pm i w niedziele od 11 am do 7 pm.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: