NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Od bohatera do zera, czyli od odznaczenia do pijaństwa i głupoty. Nowojorski policjant zhańbił mundur!

Od bohatera do zera, czyli od odznaczenia do pijaństwa i głupoty. Nowojorski policjant zhańbił mundur!

26.06.2014, godz. 00:00
NYPD
foto:

Funkcjonariusz z Nowego Jorku najpierw otrzymał jedno z najwyższych odznaczeń NYPD, a kilka godzin później został znaleziony kompletnie pijany, niemal nagi, w domu zupełnie obcej osoby.

Eugene Donnelly (27 l.) – oficer z czteroletnim stażem – dostał Police Combat Cross. Odznaczenie wręczył mu podczas specjalnej ceremonii w kwaterze głównej policji burmistrz Bil de Blasio (53 l.).

27-latka uhonorowano za szybkie aresztowanie niebezpiecznego młodocianego gangstera, który był sprawcą strzelaniny na Bronksie. Jednak po oficjalnej ceremonii wyróżniony policjant poszedł dalej świętować...

Po imprezowaniu w kilku barach, trafił na domową imprezę u kolegi na Bronksie. Kiedy ta się zakończyła, „bohater” zamiast położyć się spać – co proponował mu znajomy – wymknął się i... wylądował w cudzym apartamencie. Jakby było tego mało, był ubrany tylko w bokserki... Zaczął sobie chodzić i szukać czegoś do wypicia. Wtedy zauważyła go przerażona lokatorka, która szybko zawiadomiła policjantów pełniących służbę.
Sprawca skandalu do czasu zakończenia śledztwa wydziału wewnętrznego został odsunięty od wykonywania swych obowiązków.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: