NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy NYPD upubliczniło wizerunek zboczeńca, który wlazł kobiecie do sypialni i onanizował się przed nią

NYPD upubliczniło wizerunek zboczeńca, który wlazł kobiecie do sypialni i onanizował się przed nią

01.04.2017, godz. 00:00
poszukiwany przez NYPD zboczeniec z Brooklynu
poszukiwany przez NYPD zboczeniec z Brooklynu foto:

Policja opublikowała wizerunek zboczeńca, który wślizgnął się do sypialni 30-letniej kobiety z Brooklynu gdy spała i onanizował się przed nią. Ktokolwiek go rozpoznaje proszony jest o natychmiastowy kontakt z NYPD. Każda informacja jest cenna i może pomóc w ujęciu ohydnego onanisty, zanim upatrzy sobie nową ofiarę.

- To co się stało jest bardzo niepokojące i taka osoba nie może pozostawać na wolności. Na razie ujawniamy zapis z kamery monitoringu. Wiem, że nie jest to doskonały wizerunek, ale każdy, kto zna tego człowieka, rozpozna go. Z pomocą ofiary robimy też szkic pamięciowy poszukiwanego i lada moment go upublicznimy – powiedział na konferencji szef wydziału detektywistycznego NYPD. Poszukiwany to Latynos, w wieku od 18 do 22 lat, o wzroście pomiędzy od 5 stóp i 7 cali do 5 stóp i 9 cali.
Przypomnijmy, ten ohydny incydent wydarzył się w Bushwick, w mieszkaniu na trzecim piętrze budynku pomiędzy alejami Irving i Greene. 30-latka   około 7 rano przebudziła się i z przerażeniem zauważyła przed sobą ohydnego zboczeńca, który się onanizuje. Gdy zobaczył, że otworzyła oczy, rzucił się na łóżko i próbował ją zgwałcić. Kobieta zaczęła głośno krzyczeć i na szczęście usłyszała ją współlokatorka, która natychmiast wbiegła do jej pokoju. Widząc ją, zboczeniec odepchnął ją i uciekł z mieszkania drzwiami wejściowymi, a potem w siną dal. Policja, która poszukuje zboczeńca, ustaliła, że mężczyzna dostał się do pokoju ofiary oknem, do którego wdrapał się przy użyciu schodów przeciwpożarowych.

Foto NYPD

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: