NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy NYPD szuka zboczeńca z metra R

NYPD szuka zboczeńca z metra R

22.03.2016, godz. 00:00
NYPD
foto:

Uwaga - kolejny zboczeniec w metrze. Tym razem w pociągach linii R, przejeżdżającej przez okolice Queensu zamieszkałe przez Polaków. Policja poszukuje mężczyzny, który jadąc pociągiem zaczął się masturbować. Robił to patrząc się obrzydliwie na jedną z pasażerek.

To ohydne zajście rozegrało się w weekend, w metrze linii R jadącym w kierunku Manhattanu. Z ustaleń policji wynika, że około godziny 3 po południu, kiedy pociąg dojeżdżał do stacji Elmhurst Avenue, jeden z pasażerów zaczął się masturbować. Robił to stojąc przed 33-letnią pasażerką.
Kobieta na szczęście nie chciała być bierną ofiarą i wyciągnęła telefon, którym zrobiła zdjęcie zboczeńcowi a następnie przekazała je policji. NYPD upubliczniło wizerunek tego obleśnego typa i prosi każdego, kto rozpoznaje tego człowieka o kontakt spod numerem: 1-(800) 577-TIPS.
Jak wynika z danych NYPD Transit Bureau w 2015 roku odnotowano 33-procentowy wzrost podobnych incydentów i innych napaści seksualnych. Przez cały zeszły rok było ich 130, podczas gdy w 2014 – 98.
Ten rok zapowiada się też inie za dobrze jeśli chodzi o zboczeńców w metrze, bowiem od początku roku policja opublikowała zdjęcia 16 obleśników. A przecież wielu nie udało się sfotografować.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: