NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy NYPD prosi mieszkańców Brooklynu o pomoc w ujęciu włamywacza. Dorwać seryjnego złodzieja z Williamsburga!

NYPD prosi mieszkańców Brooklynu o pomoc w ujęciu włamywacza. Dorwać seryjnego złodzieja z Williamsburga!

12.11.2014, godz. 00:00
NYPD
foto:

Policja na Brooklynie ma znowu ręce pełne roboty. Tym razem poszukuje zuchwałego złodzieja, który grasuje po Williamsburgu. Według NYPD, podejrzany – poza niedawnym włamaniem do mieszkania przy Union Avenue i Ten Eyck Street gdzie skradł rzeczy o wartości 4 tys. dol.  – ma na swoim koncie co najmniej piętnaście podobnych rozbojów, donosi DNAinfo.

Podczas przedostatniego włamania do apartamentu przy Scholes Street i Graham Avenue – skąd zwiał z łupem w postaci m.in. MacBooka i aparatu cyfrowego – został zarejestrowany przez jedną z kamer monitoringu. Policja, chcąc jak najszybciej go schwytać upubliczniła zdjęcie i prosi mieszkańców o pomoc bądź wszelkie informacje. Według policji, podejrzany ma na swoim koncie inne włamania w okolicy. Każde z nich przebiegało mniej więcej w taki sam sposób – czyli podczas gdy lokatorzy byli w pracy, i łupem padały podobne rzeczy – sprzęt elektroniczny, zegarki i gotówka.  Złodziej pozostaje nieuchwytny od końca września i nie wykluczone, że uderzy ponownie. Dlatego też ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę lub mógł być świadkiem zdarzenia proszony jest o kontakt z policją pod numerem: 800 577-TIPS (8477).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: