NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy NYPD poszukuje groźnego gwałciciela

NYPD poszukuje groźnego gwałciciela

23.04.2016, godz. 00:00
gwałciciel z Brooklynu, portret pamięciowy poszukiwanego, NYPD
gwałciciel z Brooklynu, portret pamięciowy poszukiwanego, NYPD foto:

Uwaga! Na Brooklynie krąży groźny zboczeniec. Czyha przeważnie na młode kobiety biegające rano w parkach. Ostatnim razem zaatakował w Prospect Park. Ofierze, 23-letniej kobiecie, na szczęście udało się wyrwać i przyjrzeć napastnikowi. Dzięki temu policyjni rysownicy byli w stanie sporządzić portret pamięciowy, który został już upubliczniony w nadziei na jak najszybsze schwytanie.

Z ustaleń policji wynika, że bandzior przyczaił się za drzewami i kiedy zobaczył młodą kobietę ruszył za nią. Gu dobiegała do okolic Garfield Place, zaatakował. Chwycił ją za włosy, przystawiając nóż do gardła i kazał jej być cicho. Następnie powalił ją na ziemię, zaczął obmacywał i ściągać legginsy mówiąc, że zaraz ją zgwałci.
Wystraszona kobieta zaczęła się szamotać i kopać zboczeńca, a kiedy usłyszała, że ktoś  nadchodzi, zaczęła krzyczeć. To spłoszyło bandziora, który zbiegł.
Zdaniem policji mężczyzna może być odpowiedzialny za kilka innych napaści seksualnych do jakich doszło w innych częściach Brooklynu. Za każdym razem do ataków dochodzi o bardzo wczesnych godzinach porannych, a ofiarami są biegające w parkach kobiety.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: