NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nożownicy sieją strach w Nowym Jorku

Nożownicy sieją strach w Nowym Jorku

20.02.2016, godz. 00:00
Zadźgał żonę, bo go zdradzała
foto:

Mieszkańcy metropolii coraz bardziej zaniepokojeni. Doniesienia o kolejnym - i to nie jednym, a dwóch tego samego dnia - ataku nożownika, sprawiają że nowojorczycy zaczynają czuć strach przed wyjściem na ulice.

Zaledwie dzień po tym, jak w restauracji na Greenwich Village młoda kelnerka została zaatakowana nożem przez żebrzącego w restauracji człowieka, w czwartek doszło do kolejnych krwawych napaści i to zaledwie w kilkugodzinnym odstępie.
Pierwszyatak miał miejsce w SoHo przed znanym sklepem dla skate'owców Supreme. Z ustaleń policji wynika, że w kolejce przed sklepem doszło do awantury w czasie której 21-letni mężczyzna został ciachnięty nożem w twarz. Według świadków atakujący miał wykrzykiwać, że ofiara wcisnęła się do kolejki zamiast stanąć na końcu.
Kilka godzin później, około 5 po południu, idący po W. 88th St. niedaleko Columbus Ave. 33-latek został zaatakowany przez bandziora. Podejrzany, przystawił mu do pleców nóż i kazał opróżnić portfel, następnie dźgnął go ostrzem i uciekł kradnąc słuchawki i czytnik e-booków.. Obaj sprawcy są poszukiwani przez policję.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: