NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork - wydarzenia w skrócie

Nowy Jork - wydarzenia w skrócie

24.12.2014, godz. 00:00
NYC, NY, Nowy Jork, New York City,
foto:

Wydarzenia z Nowego Jorku. Zobacz nasz skrót informacji.

Suffolk County - Pomogą bezdomnym weteranom
Władze Long Island postanowiły pomóc weteranom wojennym, którzy z różnych powodów stracili dach nad głową. Housing Our Homeless Heroes Act stworzy specjalny fundusz, dzięki któremu możliwa będzie pomoc finansowa dla potrzebujących oraz asystowanie w znalezieniu dachu nad głową. Osoby zainteresowane pomocą lub znające kogoś na Long Island, kto jej potrzebuje, mogą dzwonić pod numer: 631-853-VETS.

Perth Amboy, NJ  - Opłatek z KPA
Kongres Polonii Amerykańskiej oddział New Jersey zaprasza na świąteczne spotkanie opłatkowe. Odbędzie się ono w niedzielę 11 stycznia w Crystal Ballroom of The United Poles of America (281 Grace Street) w Perth Amboy, NJ. Początek: godzina 3 pm. Więcej informacji można uzyskać u Kasi Kołodziej pod numerem tel.: 973-473-4033.

Nowy Jork - Potrzeba więcej kurtek
Organizatorzy akcji zbierania ciepłych zimowych okryć dla ubogich nowojorczyków – czyli New York Cares – apelują do mieszkańców o zaangażowanie. Jak podaje Gary Bagley, dyrektor tej szlachetnej misji, w ramach akcji rozdaje się co roku od 75 do 100 kurtek i płaszczy. Ale w tym roku zapotrzebowanie jest dużo większe. Z zamówień złożonych przez różne przytułki i schroniska, wynika, że potrzeba minimum 100 tysięcy okryć.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: