NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork WYDARZENIA W SKRÓCIE

Nowy Jork WYDARZENIA W SKRÓCIE

16.12.2014, godz. 18:45
NYPD
foto:

Nowy Jork - wydarzenia kryminalne i informacje miejskie z wtorku 16 grudnia 2016. Zobacz nasz przegląd:

Brooklyn - Zastrzelony w samochodzie

Oficerowie NYPD prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny, który został znaleziony w samochodzie z raną postrzałową. Na 43-letnią ofiarę, której tożsamości nie ujawniono, natknął się przechodzień. Zawiadomione służby ratunkowe przewiozły mężczyznę z jedną raną na szyi do Kings County Hospital. Lekarzom nie udało się uratować ofiary. Śledztwo trwa.

Queens - Rusza renowacja parku

Dobra wiadomość dla mieszkańców Jamaica Hills na Queensie. Mocno zaniedbany, ale mimo wszystko bardzo popularny Captain Tilly Park niedaleko Jamaica High School, doczekał się renowacji. Prace, podzielone na dwa etapy, już się rozpoczęły. Pierwsza faza ma się zakończyć za rok, a druga jesienią za dwa lata. Koszt renowacji to 2.4 mln dol.

Bronx - horror w domu opieki

Cherrylee Young (41 l.) – pielęgniarka pracująca w University Nursing Home na Bronksie – została oskarżona o spowodowanie śmierci 77-letniego Franka Mercado, będącego pod opieką w domu seniora.

Starszy mężczyzna został znaleziony nieprzytomny – leżał bezwładnie zgięty na stoliku. Badania lekarza sądowego wykazały, że krótko przed śmiercią był bity, a przyczyną zgonu było nabicie się na gwóźdź wystający z blatu.

Śledztwo wykazało, że Cherrylee Young była ostatnią osobą, która się nim opiekowała... Kobieta został już oskarżona i ma się stawić ponownie w sądzie w przyszłym miesiącu.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: