NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii.

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii.

03.12.2014, godz. 19:38
NYPD
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii.

Manhattan, NY. Napadł na kobietę w metrze

29-letnia kobieta została napadnięta przez złodzieja w momencie kiedy wchodziła na stację metra. Jak podaje NBC News ,do zdarzenia doszło na stacji metra 2 przy Chambers Street i West Broadway. Napastnik złapał ofiarę za płaszcz, przycisnął do ściany i wyrwał torebkę, w której było 350 dolarów oraz iPhone. Policja poszukuje napastnika.

Brooklyn, NY. 10-latka zginęła na oczach matki

Blima Friedman (10 l.) zginęła pod kołami samochodu na oczach swojej ciężarnej matki. Do zdarzenia doszło na 60th Street w pobliżu 18th Avenue na Borough Park. 33-letnia kobieta przechodziła przez ulicę wraz ze swoją małą córeczką, kiedy nagle uderzył w nie rozpędzony samochód marki Honda Odyssey. Dziewczynka została przewieziona do szpitala, niestety odniosła bardzo poważne obrażenia i lekarzom nie udało się uratować jej życia. Matka dziecka również trafiła do szpitala i w wyniku obrażeń jakich doznała urodziła przedwcześnie dziecko22-letni sprawca został na miejscu wypadku i wezwał pomoc.

Nowy Jork, NY. Przemycał płynną kokainę

Agenci TSA podczas rutynowej kontroli bagażu przechwycili u pasażera na John F. Kennedy International Airport płynną kokainę. Jak podaje NBC News mężczyzna przewoził ją w 4 butelkach. Dla niepoznaki na butelkach była przyklejona nalepka z informacją o tym, że w środku znajduje się rum. Wilton Sinclair został aresztowany i odpowie za szmuglowanie narkotyków na teren USA.

Opol

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: