NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

06.11.2014, godz. 17:25
NYPD
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic.

Hudson Valley, NY. Mega Millions w Nowym Jorku

Główna wygrana w ostatnim losowaniu Mega Millions w wysokości 321 mln. dolarów została trafiona przez szczęściarza z Hudson Valley, NY. Jest to ósma co do wysokości wygrana w historii Mega Millions. Jak podaje NY1, los został kupiony na stacji benzynowej znajdującej się przy New York Route 302 w Middletown. Zwycięskie numery wtorkowego losowania to: 9, 15, 24, 39 i 41 (Mega Ball: 1).

Brooklyn, NY. Postrzelili kobietę przed szkołą

Safia Bibi (34 l.) w środę po południu szła, jak każdego dnia, odebrać swoje dziecko ze szkoły przy 6th Street na Brighton Beach. Jak podaje NBC News, gdy kobieta czekała na swoje pociechy razem z innymi rodzicami nagle została trafiona przez zbłąkaną kule. Zraniła ją w lewe ramię. Safia Bibi została przewieziona do szpitala. Według NYPD tuż obok szkoły dwie grupy nastolatków wymierzały między sobą sprawiedliwość za pomocą broni palnej i jedna z kul trafiła niewinną matkę.

Queens, NY. 5-letnia ofiara napadu

To wręcz niewiarygodne. 5-letni chłopiec walczy o życie po tym, jak został ugodzony nożem w szyję oraz dotkliwie pobity. Jak informuje NYPD napastnik, który wtargnął do domu znajdującego się przy Jasmine Ave. na Flushing, zranił nożem również dwie kobiety. Po dokonaniu napaści 49-letni mężczyzna podciął sobie gardło. Według wstępnych ustaleń mężczyzna był kochankiem jednej z kobiet. Ofiary oraz napastnik zostali przewiezieni do pobliskich szpitali.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: