NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

04.11.2014, godz. 18:17
crime
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic.

Hazlet, NJ. Śmiertelny wypadek

We wtorek w godzinach porannego szczytu doszło do śmiertelnego wypadku w Hazlet, New Jersey. Jak podaje NBC News, mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez autobus NJ Transit. W wyniku wypadku powstały znaczne opóźnienia autobusów na trasie Red Bank i Aberdeen-Matawan. Podróżni musieli uzbroić się w cierpliwość. Policja nie podała personaliów ofiary.

Queens, NY. Ostrzelali pusty autobus MTA

O tym, że na nowojorskich ulicach jest niebezpiecznie, nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba. Tym razem zbłąkane kule trafiły w autobus MTA. Pojazd zaparkowany był przy 73rd Street. Całe szczęście w autobusie nie było pasażerów. Jak podaje policja kule pochodziły ze strzelaniny, do której doszło przy Beach 67th Street i Beach Channel Drive. W wyniku incydentu ranny został 21-letni mężczyzna. Ofiara została przewieziona do Jamaica Hospital. Lekarze stan zdrowia mężczyzny określają jako stabilny.

Queens, NY. Dwie ofiary w centrum handlowym

Do tragedii doszło w College Point Shopping Center przy 132nd Street i 20th Avenue na Queensie. Jak podaje NBC News 87-letni kierowca stracił kontrolę nad prowadzonym pojazdem i uderzył w słup. W samochodzie, oprócz kierowcy, siedziała 89-letnia pasażerka. Według relacji oficerów policji oboje zginęli na miejscu. Trwa dochodzenie mające ustalić co było przyczyną wypadku.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: