NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

30.10.2014, godz. 19:37
NYPD
foto:

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie.

Brooklyn, NY. Śmierć pod kołami miejskiego autobusu

W czwartek rano na Wyckoff Avenue i Palmetto Street na Bushwick doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca autobusu MTA potrącił pieszego. Mężczyzna przechodził przez ulicę, gdy nagle zza zakrętu wyjechał autobus. Kierowca zatrzymał się na miejscu wypadku i wezwał służby ratunkowe. Nieprzytomny pieszy został przewieziony do Wyckoff Heights Medical Center, gdzie lekarze stwierdzili jego zgon. Obecnie NYPD ustala, co było przyczyną wypadku.

Queens, NY. Zginął potrącony przez betoniarkę

Do kolejnej tragedii z udziałem pieszego doszło na Northern Boulevard. Jak podaje NYPD mężczyzna, który przechodził przez 34th Street, został potrącony przez jadącą ulicą betoniarkę. 60-latek został przewieziony do Mount Sinai na Queensie gdzie zmarł. 29-letni kierowca betoniarki został na miejscu wypadku. Obecnie NYPD’s Highway District Collision Investigation prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie.

Manhattan, NY. Mają dość bezdomnych koczujących

Wszystko wskazuje, że niebawem bezdomni, którzy są agresywni i głośno się zachowują, znikną z parku na Upper West Side. Jak podaje DNA.info okoliczni mieszkańcy skarżą się na bezdomnych, którzy koczują na ławkach w parku znajdującym się tuż obok stacji metra przy 72nd Street. Sprawą zajął się Department of Homeless Services. Urzędnicy oraz straż parkowa będą usuwać obozowisko, a bezdomnych kierować do noclegowni.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: