NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

27.10.2014, godz. 17:58
crime
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic.

Brooklyn, NY. Strzelanina u jubilera

Nowojorska policja poszukuje trzech bandytów, którzy chcieli obrabować sklep jubilerski przy East 12th i 13th Street. Jak podaje NBC News, uzbrojeni mężczyźni wtargnęli tam i przystawili sprzedawcy broń do skroni żądając pieniędzy. Na miejscu niemal natychmiast pojawiła się policja i przestraszeni napastnicy zaczęli strzelać w kierunku oficerów NYPD. Całe szczęście chybili, ale udało im się zbiec z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje trzech bandziorów.

Atlantic City, NJ. Wrzuciła dziecko do oceanu

To wręcz niewiarygodne jak nieodpowiedzialni mogą okazać się rodzice. Jak podaje PIX11 News, 23-letnia matka Patricia Shurig wrzuciła w zimne odmęty oceanu swoje miesięczne dziecko. Do zdarzenia doszło przy Pacific Avenue w Atlantic City. Nie wiadomo czemu to zrobiła. Wiadomo, że chwilę później wskoczyła za dzieckiem do wody. Oboje zostali wyciągnięci przez przypadkowych przechodniów. Kobieta oraz maleństwo przewieziono do szpitala. Trwa dochodzenie w sprawie.

Indianapolis, IN. Zastrzelił 9 miesięczne dziecko

Szokująca tragedia. 9-miesięczny chłopczyk zginął przypadkowo z rąk swojego ojca, kiedy ten czyścił broń, którą trzymał w domu. Jak podaje PIX11 News, chłopczyk został postrzelony w główkę. John Hambaugh (31 l.) nieuważnie czyścił swój załadowany pistolet i w pewnym momencie broń wystrzeliła. Oprócz malutkiego synka raniła tez samego mężczyznę. Obaj trafili do pobliskiego szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się utrzymać chłopczyka przy życiu. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie.

Opol

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: