NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

24.10.2014, godz. 17:19
FDNY, NYC, NY,
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic.

Brooklyn, NY. Pożar magazynu

Do groźnego pożaru doszło w czwartek w Belmont Metals Factory przy Belmont Avenue. Rannych zostało siedmiu strażaków. Z poparzeniami i objawami silnego zatrucia, spowodowanego wdychaniem chemicznych oparów, zostali przetransportowani do szpitala. Lekarze ich stan zdrowia określają jako ciążki jednak stabilny. Trwa dochodzenie mające ustalić co było przyczyną wybuchu pożaru.

Brooklyn, NY. Brutalna napaść

Jak podaje nowojorska policja, dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak dopuścili się brutalnego napadu na kobietę na Brooklynie. Za kratki trafili Hassan Dees (24 l.) oraz Kiah Morain (24 l.). NYPD poszukuje jeszcze trzeciego bandziora. Do napaści doszło przy Franklin Avenue. Na nagraniu z kamer przemysłowych widać, jak do kobiety podchodzi trzech mężczyzn, potem biją ją w twarz i wyrywają z rąk torebkę oraz telefon komórkowy. Poszkodowana ze złamanym nosem trafiła do szpitala.

Queens, NY. Zadźgana na śmierć

Do przerażającego zdarzenia doszło w piątek nad ranem w jednym z mieszkań na Queensie. Jak podaje NY1, policja została zawiadomiona o tragedii przez anonimowego informatora. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce znaleźli 66-letnią kobietę. Nieprzytomna Rose Ragsdale leżała na podłodze w kałuży krwi. Ofiara został przewieziona do Long Island Jewish Hospital, jednak nie udało się jej uratować.

Hillsborough, NY. Oskarżony o molestowanie ucznia

Jak podaje NBC News Raymond Wody (63 l.), który jest emerytowanym nauczycielem, trafił do aresztu po tym jak wyszło na jaw, że 10 lat temu miał się dobierać seksualnie do jednego z uczniów. Podczas dochodzenia w sprawie okazało się, że nauczycielowi w niecnym występku pomagał Allen Harbatuk (68 l.). Obaj zostali oskarżeni o nadużycia seksualne, do których miało dojść w 2002 roku w Joseph A. Citta Scout Reservation.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: