NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

21.10.2014, godz. 17:37
NYPD
foto:

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie.

Queens, NY. Uwaga na złodzieja w metrze

Jak podaje nowojorska policja napastnik atakuje podróżujących metrem na Queensie – zarówno w pociągach metra jak i na stacjach. Najpierw bije ofiary po twarzy, a następnie okrada. Pierwsze zdarzenia miało miejsce na 169th Street, do kolejnego doszło na Sutphin Boulevard. Napastnik ukradł podróżnym kosztowności i telefony komórkowe. Obecnie oficerowie policji poszukują złodzieja.

Manhattan, NY. Aresztowano gwałciciela z windy

W ręce policji wpadł 26-letni gwałciciel, który napadał na swoje ofiary w windzie. Jak podaje NBC News Juan Scott został oskarżony o dokonanie napaści na tle seksualnym. Do ostatniego zdarzenia doszło na Manhattanie, kiedy to zboczeniec usiłował zgwałcić 20-letnią kobietę, która jechała windą w kompleksie mieszkaniowym Stuyvesant Town. Na swoje szczęście, gdy kobieta zaczęła wzywać pomocy, wtedy oprawca się przestraszył i uciekł.

Linden, NJ. Niebezpieczny wyciek chemiczny w New Jersey

Jak podaje Fox News 1.400 funtów substancji chemicznej ulotniło się z Rafinerii w Linden. Niebezpieczne dla zdrowia ludzi związki chemiczne dostały się do powietrza. Właściciele firmy zapewniają jednak, że wyciek nie stanowił zagrożenia dla okolicznych mieszkańców. Obecnie trwa dochodzenie mające ustalić przyczyny wycieku.

Brooklyn, NY. Tajemnicza śmierć na Sheepshead Bay

Nowojorska policja otrzymała zgłoszenie od anonimowego informatora o tragedii, jaka rozegrała się w jednym z mieszkań na Dolnym Brooklynie. Gdy oficerowie NYPD przyjechali na miejsce, w mieszkaniu znajdującym się w kompleksie Grecian Gardens przy Emmons Ave odkryli zwłoki dwóch osób. Na kanapie leżał nieżywy 43-letni mężczyzna, a na podłodze martwa 44-letnia kobieta. Oficerowie policji NYPD nie podali tożsamości denatów. Według rzecznika prasowego policji na ich ciałach nie było oznak przemocy. Badane są okoliczności tajemniczej śmierci dwójki osób.

Augusta, MA. Brutalny ojciec

To doprawdy nie do wiary, jak bezduszni mogą okazać się rodzice. Jak podaje Fox News mężczyzna zrzucił ze schodów swojego trzymiesięcznego syna! W wyniku zdarzenia dziecko trafiło do szpitala z pękniętą czaszką. Jak podaje policja, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. 39-letni ojciec został oskarżony o napaść, przemoc domową oraz terroryzowanie swojej rodziny.

Ridgewood, NJ. Cukierkami wabił do auta

Oficerowie policji poszukują mężczyzny, który wabił do swojej furgonetki nieletnie dziewczynki oferując im cukierki. Jak podaje NBC News do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu. Dziewczynka spacerowała wzdłuż East Ridgewood Avenue niedaleko Hope Street, kiedy kierowca z mini vana przez okno zawołał ją proponując łakocie. Całe szczęście dziewczynka zignorowała zachęty. Obecnie policja poszukuje kierowcy czarnego Forda.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: